Tájékoztatás!

Horgászvezetőségünk szeptember havi ülésén megválasztottuk, megbízást adtunk a közgyűlés – vezetőségválasztó gyűlés tisztségviselőire.

A vezetőségválasztó közgyűlést a pandémia helyzet függvényében kora tavasszal a 2021-es horgászév lezárási adatainak megléte után kívánjuk, ha lehet a Puskinba, ha nem saját egyesületi helyünkön megrendezni.

A Vezetőség megbízta a Választási Bizottság vezetésének feladataival Both Józsefnét és tagjait Pruzsina József és Ménesi József horgásztársat.

A Választási – Jelölő Bizottság egyesületünk Választási Szabályzata szerint tevékenykedik, javaslatait a közgyűlés megkezdéséig gyűjti. Tisztségviselői javaslat gyűjtés kezdő időpontja: 2021. október hó.

A következő tisztségviselők kerülnek a 2022. évi közgyűlésen megválasztásra:

7 tagú vezetőség + 2 fő póttag

3 tagú felügyelő bizottság + 1 fő póttag (a megválasztott bizottság választja meg vezetőjét)

3 tagú fegyelmi bizottság + 1 fő póttag ( a megválasztott bizottság választja meg vezetőjét)

Az ellenőr hálózatot a vezetőség megbízása alapján kívánjuk 2022-es évtől működtetni.

2022-ben megválasztott tisztségviselők mandátuma 2027-ig (5 éven keresztül) tart.

Az 1947-ben alakult Horgászegyesületünk 2022-ben 75 éves évfordulóját ünnepli. Egyesületünk néhány hónappal előbb alakult meg, mint ahogy Tatabánya várossá nyilvánítása megtörtént. Horgászvezetőségünk a 75. éves évforduló tiszteletére számos rendezvényt szervez.

Kérjük Te is járulj hozzá Egyesületünk 75. éves évfordulójának méltó megünnepléséhez.

Tatabánya, 2021. szeptember 24.

Horgász Vezetőség !

Kategória: Hírek | A közvetlen link.