Gyermektáborok minden évben!
A horgászegyesületünk működésének egyik legfőbb célja a horgászsport népszerűsítése, a fiatalok szabadidejének ésszerű, biztonságos programokkal való kitöltése. Erre egy kitűnő lehetőség a nyári horgásztáborozás.
bővebben
A horgászvízről
A tavat Komárom Esztergom Megye legnagyobb vízfolyásának, a Vértes hegység lábánál eredő 47,5 Km hosszú Által ér tatabányára érkező szakaszának a felduzzasztásával hozták létre a múlt század első harmadában az 1930-as években.
bővebben
Previous
Next

Közgyűlés 2018

TÁJÉKOZTATJUK A HORGÁSZTÁRSAKAT, HOGY EGYESÜLETÜNK 
2018. április 15-ÉN (vasárnap) 7.45 órai kezdettel KÖZGYŰLÉST tart.

Helyszín:  Puskin kultúrház (Tatabánya, Kossuth L. út 4.)

Amennyiben a közgyűlés nem határozatképes, ugyanezen napirendi pontokkal egy órával később tartjuk meg.

Napirendi pontok:

I.  Közgyűlés tisztségviselőinek megválasztása – ügyrendi kérdések.

    Előadó: Pál  Béla levezető elnök

   II. 2017. évi pénzügyi beszámoló – 2018. évi költségvetés tervezet

Előadó : Both Józsefné gazdasági ügyintéző

  1. Felügyelő Bizottság 2017. évi beszámolója.

Előadó: Hamburger István bizottság vezető

  1. Fegyelmi Bizottság 2017. évi beszámolója.

Előadó: Kádi Ákos bizottság vezető

  1. 2017. évi vezetőségi-elnökségi beszámoló

Előadó: Hajnal Kálmán elnök

  1. Meghívott vendégek tájékoztatója – hozzászólások.

5.  Beszámolók megvitatása, kérdések hozzászólások az elfogadott ügyrend szerint.

Tisztelt Horgásztársak !

A napirendek fontosságára való tekintettel kérjük minél többen jöjjenek el a közgyűlésre.

Felhívjuk a Horgásztársak figyelmét, hogy  egyesületünk legfontosabb adatai, szabályzatok, az egyesületünk honlapján megtalálhatók: TATABÁNYAI  JÓSZERENCSÉT HE, valamint az Egyesület Facebok csoportján: (Tatabányai „Jószerencsét” Környezet-Természetvédelmi Horgászegyesület).                                                                                                                       VEZETŐSÉG

Elérhetőségeink

Tatabányai “Jó-szerencsét” Természet-Környezetvédő Horgász Egyesület

A tó megközelíthetősége