Gyermektáborok minden évben!
A horgászegyesületünk működésének egyik legfőbb célja a horgászsport népszerűsítése, a fiatalok szabadidejének ésszerű, biztonságos programokkal való kitöltése. Erre egy kitűnő lehetőség a nyári horgásztáborozás.
bővebben
A horgászvízről
A tavat Komárom Esztergom Megye legnagyobb vízfolyásának, a Vértes hegység lábánál eredő 47,5 Km hosszú Által ér tatabányára érkező szakaszának a felduzzasztásával hozták létre a múlt század első harmadában az 1930-as években.
bővebben
Previous
Next

Adó 1%

Tisztelt tagok!
Adójuk 1%-val az Egyesületünket is támogathatják, amiből újabb fejlesztéseket lehet kivitelezni! 2019 évben 30 fő rendelkezett adója 1%-nak felajánlásáról az
Egyesületünk javára ami 160 648 Ft összegben került jóváírásra.
Köszönjük támogatásukat!

Az APEH oldalán az alábbi linken, itt megtekinthető: 24437 sorszám alatt.

https://www.nav.gov.hu/nav/szja1_1/tajekoztatok/Kozlemeny_a_2019__ren20190916.html

Elérhetőségeink

Tatabányai “Jó-szerencsét” Természet-Környezetvédő Horgász Egyesület

A tó megközelíthetősége